Jakie ogrzewanie do domu?

Biorąc pod uwagę różnorodność rozwiązań ogrzewania dostępnych na rynku, wybór odpowiedniego systemu dla Twojego domu może okazać się skomplikowany. Od tradycyjnych pieców węglowych, przez nowoczesne pompy ciepła, po bardziej ekologiczne metody takie jak ogrzewanie elektryczne, gazowe czy nawet olej opałowy – każdy system ma swoje unikalne zalety i cechy, które warto rozważyć. Ogrzewanie w nowo budowanym domu: Podczas planowania systemu ogrzewania dla świeżo budowanego domu, kluczowe jest dokładne rozważenie wszystkich aspektów instalacji.

Biorąc pod uwagę różnorodność rozwiązań ogrzewania dostępnych na rynku, wybór odpowiedniego systemu dla Twojego domu może okazać się skomplikowany. Od tradycyjnych pieców węglowych, przez nowoczesne pompy...

Czytaj więcej...

Autoryzowany dystrybutor

Ekoterm Orlen

Ekoterm

Olej opałowy Śląsk - kompleksowe doradztwo

Nasi pracownicy to doświadczona, profesjonalnie przygotowana kadra, posiadająca wszystkie wymagane uprawnienia oraz wiedzę do pracy przy sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych.

Olej opałowy - Katowice i okolice

Każda partia oferowanego przez nas oleju opałowego podlega ścisłej kontroli i spełnia wszystkie normy oraz wymogi prawne. Cechuje się niską zawartością siarki, odpornością na utlenianie, wysoką wydajnością, optymalnym procesem spalania.

Olej opałowy lekki wykorzystywany jest przede wszystkim do zasilania kotłów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych i przedsiębiorstwach przemysłowych. To ekonomiczne rozwiązanie, które jednocześnie posiada parametry przyjazne dla środowiska naturalnego.

Olej opałowy - Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska

Czy paliwa grzewcze mogą być ekologiczne? Oferowany przez nas olej opałowy EKOTERM ORLEN wydłuża żywotność pieców grzewczych, jest bezpieczny w eksploatacji i zapewnia minimalną emisję zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Nasza firma oferuje ponadto:

  • Wysokowydajny olej napędowy i benzynę takich producentów jak Grupa PKN Orlen, Grupa Lotos oraz J&S Energy
  • Dostawę paliw płynnych - transport krajowy i międzynarodowy do 24 ton
  • Profesjonalny serwis kotłów gazowych oraz olejowych takich marek jak Vaillant, Buderus, Wolf, Viesmann, Termet, De Detrich i innych