Serwis kotłów gazowych i olejowych

Specjalizuje się w serwisie kotłów i systemów grzewczych firm:

- Vaillant

- Buderus

- Wolf

- Viesmann

- Termet

- De Detrich

- i inne

Zdobyte doświadczenia umożliwia nam szybką i trafną diagnozę nieprawidłowości w pracy urządzeń oraz ich usuwanie. Dzięki umiejętności naprawy urządzeń aż do poziomu drobnych podzespołów elektronicznych,jesteśmy w stanie uchronić Klienta przed kosztami zakupu drogich części zamiennych,lub wymianą urządzenia na nowe.

Pracownicy nasi posiadają certyfikaty w/w producentów na serwis ich urządzeń.

Kontakt z serwisantem: 605-600-991

Serwis kotłów gazowych i olejowych

Autoryzowany dystrybutor

Ekoterm Orlen

Ekoterm

Olej opałowy Śląsk - kompleksowe doradztwo

Nasi pracownicy to doświadczona, profesjonalnie przygotowana kadra, posiadająca wszystkie wymagane uprawnienia oraz wiedzę do pracy przy sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych.

Olej opałowy - Katowice i okolice

Każda partia oferowanego przez nas oleju opałowego podlega ścisłej kontroli i spełnia wszystkie normy oraz wymogi prawne. Cechuje się niską zawartością siarki, odpornością na utlenianie, wysoką wydajnością, optymalnym procesem spalania.

Olej opałowy lekki wykorzystywany jest przede wszystkim do zasilania kotłów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych i przedsiębiorstwach przemysłowych. To ekonomiczne rozwiązanie, które jednocześnie posiada parametry przyjazne dla środowiska naturalnego.

Olej opałowy - Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska

Czy paliwa grzewcze mogą być ekologiczne? Oferowany przez nas olej opałowy EKOTERM ORLEN wydłuża żywotność pieców grzewczych, jest bezpieczny w eksploatacji i zapewnia minimalną emisję zanieczyszczeń do środowiska naturalnego.

Nasza firma oferuje ponadto:

  • Wysokowydajny olej napędowy i benzynę takich producentów jak Grupa PKN Orlen, Grupa Lotos oraz J&S Energy
  • Dostawę paliw płynnych - transport krajowy i międzynarodowy do 24 ton
  • Profesjonalny serwis kotłów gazowych oraz olejowych takich marek jak Vaillant, Buderus, Wolf, Viesmann, Termet, De Detrich i innych